-30% på alt* av turutstyr!😱 Kode: UTSTYR

Aclima Designwool Glitre Longs Man Einer Aclima
Aclima Designwool Glitre Longs Man Einer Aclima
-35%
Blå
Aclima Designwool Glitre Longs Man Alm
1 149,-
Aclima Designwool Glitre Longs Man Einer

Aclima Designwool Glitre Longs Man Einer

discounted price747,-original price1 149,-
Outlet
  • Longs til herre
  • Høykvalitets undertøyserie fra Aclima
  • 100% Merionoull
Aclima Designwool Glitre Longs Man Einer
105549
Aclima
119-1148
119-1148
Velg størrelse
  • Fri frakt over 1000,- Fri frakt over 1000,-
  • 100 dagers åpent kjøp og fri retur 100 dagers åpent kjøp og fri retur
  • Lynrask levering Lynrask levering
Produktbeskrivelse

Superfin og myk ull-longs fra Aclima. DesignWool Glitre Longs har en ettersittende passform og linningen har strikk med merino ull på innsiden mot huden.

Aclima sitt eget Glitre mønster finner du foran og bak, det tas opp igjen nederst på bena. Longsen er sydd med flate sømmer som ikke irriterer eller gnager mot huden. Den egner seg alene som baselayer eller under et mellomlag.

DesignWool er gode ullplagg designet til hverdagslig bruk. Disse plaggene er veldig komfortable basisplagg i 100% merinoull, som kjennes myke og varme mot huden. DesignWool kan fint benyttes både som isolerende ullundertøy på fjelltur og som sporty plagg til hverdags.

  • Materiale: 100% Merinoull
  • Materialvekt: 230g/m2
Tilleggsinformasjon
Modellnr.105549
ModellnavnDesignWool GLITRE Longs Man
FargekodeEiner
VaremerkeAclima
Tilpasset brukerHerre
MaterialeMerinoull

Beste bruksområder

  • Ekspedisjon
  • Tur og friluftsliv
Produktomtaler
(0)
Produktet har ingen produktomtaler
0
Spørsmål og svar
Varemerke
Aclima

Aclima har siden 1939 og i gjennom tre generasjoner vært en viktig og kompetent norsk tekstilprodusent. Erfaringen og kunnskapen som de har opparbeidet oss gjennom generasjoner er uvurderlig deres vår jobb med å holde folk tørre og varme. Aclima produserer i dag undertøy, mellombekledning, sokker og luer i Merinoull slik at du og din familie skal ha det godt når dere er ute, uansett årstid.

Aclima gjør det godt å være ute og har spesialisert seg på Merino ullundertøy som gir den beste komfort, uansett vær og aktivitet. Aclima, som holder til like ved Norefjell har en visjon vi liker - Vår visjon er å få flere til å trives utendørs – Gjøre det godt å være ute!

Ser mer fra Aclima
Størrelsesguide

Lignende produkter

Ofte kjøpt sammen med dette produktet