KundeserviceReturinfo
Marmot Wms Angel Fire Long Foliage/Paisley Purple DZ Marmot
Marmot Wms Angel Fire Long Foliage/Paisley Purple DZ Marmot
Marmot Wms Angel Fire Long Foliage/Paisley Purple DZ Marmot
Marmot Wms Angel Fire Long Foliage/Paisley Purple DZ Marmot
-48%

Marmot Wms Angel Fire Long Foliage/Paisley Purple DZ

discounted price2 599,-original price4 999,-
  • Meget komfortabel 3-sesongs sovepose til dame
  • Vannbestandig dun og 100% resirkulert skall- og linningsmaterialer
  • Utvidede dimensjoner og fotboks for romsligere plass
Få på lager

Se alle produktene i Julegavekupp 

 

Tilbudet er gyldig ut 19.12.2023, eller så langt lageret rekker.

  • Fri frakt over 1000,- Fri frakt over 1000,-
  • 100 dagers åpent kjøp og fri retur 100 dagers åpent kjøp og fri retur
  • Lynrask levering Lynrask levering
Produktbeskrivelse

De fleste ønsker naturligvis en sovepose som ikke veier for mye, men som likevel gir varme og isolasjon året rundt. Om du er en av de, så er Wms Angel Fire soveposen for deg. Dunet er plassert etter Marmots Women Spesific Fit, som betyr ekstra isolasjon der du trenger det mest. Den dunfylte kragen, og den kraftige hetten hindrer varmetap på en svært effektiv måte. Soveposen er fylt med RDS-sertifisert 650+ FP andedun av god kvalitet. Dunet har Down Defender behandling som gjør dunet svært motstandsdyktig mot fukt, og sørger for at dunet holder på isolasjonsegenskapene vesentlig lenger enn ubehandlet dun. Behandlingen gjør også at soveposen tørker mye raskere enn soveposer med ubehandlet dun.

Oppdatert på denne modellen er at den består av 100% resirkulert skall- og linningsmaterialer, for et mer bærekraftig valg. I tillegg har den to dobbeltsidige halfzips glidelåser på begge sidene, utvidbar fotboks med glidelås som gir ekstra rom, utvidede klaffer på sideglidelåsene som gjør at posen fungere som et teppe, samt gir beskyttelse mot trekk. Et solid og godt valg av sovepose for våren, sommer og vinter!

  • Meget komfortabel dunpose til dame, Long
  • 3-sesongs
  • Utvidbar fotboks med glidelås 
  • RDS-Sertifisert
  • Marmots anbefaling: -4ºC
  • T-Comfort: -3ºC
  • T-Limit: -9ºC
  • T-Extreme: -28ºC
  • Omkrets skulderbredde: 155cm
  • Omkrets hoftebredde: 152cm
  • Omkrets fotbredde: 123cm
  • Innvendig lengde: 200cm
  • Maks personlengde: 183cm
  • 100% resirkulert skall- og linningsmaterialer
  • Fyllvekt: 720g
  • Totalvekt: 1330g
Tilleggsinformasjon
Modellnr.M12785
ModellnavnWms Angel Fire Long
FargekodeFoliage/Paisley Purple
VaremerkeMarmot
Tilpasset brukerDame
FyllstoffDun
Glidelås soveposerHøyre/Venstre
Komforttemperatur-9c til 0c
Størrelse1SIZE

Beste bruksområder

  • Tur og friluftsliv
Bærekraft

Responsible Down Standard

RDS er en uavhengig, frivillig og global sertifiseringsstandard, som er utviklet og revidert over flere år, med innspill fra dyreveldferdsgrupper, industrieksperter, varemerker og forhandlere. 
Sertifiseringen brukes på gåsedun og andedun, og garanterer at dyrene ikke utsettes for unødvendig lidelse. Levende plukking og tvangsforing er forbudt. RDS gir også kunden en mulighet å spore hvor dunet i produktene kommer fra.

Produktomtaler
(0)
Produktet har ingen produktomtaler
0
Spørsmål og svar
Varemerke

Lignende produkter

Ofte kjøpt sammen med dette produktet

Nyhet: bli medlem!

Få velkomstrabatt, nyheter, tips og råd, bursdagsgave, ordreoversikt, eksklusive tilbud og mer!