SølvkrokenFS692599Sølvkroken Kót Sw
- Synkende minnowwobbler fra Sølvkroken
- Slank og naturtro gange
- Effektiv i jakten på sjøørett
Fri frakt over 1200,-
100 dagers åpent kjøp og fri retur
Lynrask levering
Kót Sw fra Sølvkroken er en synkende minnowwobbler, svært effektiv i jakten på sjøørett. Wobbleren har en slank design og en naturtro gangen som gjør den til et effektivt våpen i jakten på sjøøretten. Den kommer med et avansert vektforskyvningssystem i tungsten som gjør at det er lett å kaste den langt og presist, selv med krevende vindforhold.
Under innsveiving gir den en livlig og lokkende gange som skal imitere en såret eller flyktende byttefisk. Kombinasjonen av en slank profil og realistiske bevegelser gjør den uimotståelig for sjøøretten året rundt.
Legg gjerne inn stopp i innsveivingen og "twitch" stangtuppen aktivt for å gi wobbleren ekstra liv. Denne utgaven er ustyrt med saltvannskroker fra BKK Hooks som er kjent for ekstremt styrke, korrosjonsbestandighet og sylskarp krokspiss.
UVSBB, BYD og UVFS kommer også med trebler med UV-lakk.
- Synker ca. 30cm per sekund i stillestående vann
- Svømmedybde 0,4-0,8m
- Lengde: 11cm
- Vekt: 20g
| Tilleggsinformasjon | |
|---|---|
| Fargekode | not_defined |
| Varemerke | Sølvkroken |
| Størrelse | BYD 11cm |
Beste bruksområder
- Ørrettfiske